godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

04.04.2017 - Z wizytą w gabinecie stomatologicznym

,,Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć!" Nasze przedszkolaki doskonale o tym wiedzą. Wiedzą także, jak ważne są wizyty u stomatologa. Dlatego też we wtorkowy poranek wybraliśmy się z wizytą do gabinetu stomatologicznego lekarza dentysty Jakuba Chodań, który funkcjonuje na terenie miasta przy ul. Kilińskiego.


Dzieci miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy dentysty oraz obejrzeć wygląd i wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Dowiedziały się również jak dbać o ząbki, by były zawsze piękne i zdrowe. Na koniec każdy odważny przedszkolak osobiście przekonał się, na czym polega praca stomatologa - przechodząc kontrolę stanu zdrowia zębów. Pan doktor z niezwykłą serdecznością skontrolował zęby odważnych przedszkolaków. Na pamiątkę spotkania dzielne i mniej dzielne przedszkolaki otrzymały kolorowe naklejki zachęcające do dbania o piękny uśmiech. Wizyta u stomatologa odbyła się w miłej, sympatycznej atmosferze i bardzo zaciekawiła dzieci. Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki nie będą czuć lęku przed wizytą w gabinecie stomatologicznym.

Bardzo dziękujemy za tak życzliwe przyjęcie i liczymy na dalszą, owocną współpracę.

 

 

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum