godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

15-19.05.2017 - Wycieczka do Muzeum Ziemi Pyrzyckiej

W dniach 15 - 19 maja, dzieci z grup: III, IV i V wybrały się na spacer ulicami naszego miasta. Wiosenna aura sprzyjała pieszym wycieczkom, a spacer wokół baszt i murów obronnych stał się jednym ze sposobów na przypomnienie naszym milusińskim historii naszego miasta.

W Muzeum Ziemi Pyrzyckiej przedszkolaki obejrzały bogatą ekspozycję zabytków archeologicznych, numizmatów, narzędzi, sprzętu gospodarstwa domowego, wytworów dawnych zakładów produkcyjnych, a także dokumenty, pocztówki, czasopisma.  Niezwykłe zbiory cieszyły się wielkim zainteresowaniem młodych Pyrzyczan.  

 

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum