godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

05.06.2017 - Obchody „Pyrzyckiego Dnia Dziecka” w OSiR

W miniony poniedziałek przedszkolaki oraz uczniowie Gminy Pyrzyce spotkali się na boisku sportowym przy Hali OSiR, aby bawić się podczas zorganizowanego przez Burmistrz Pyrzyc – Marzenę Podzińską, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Pyrzycką Bibliotekę Publiczną „Pyrzyckiego Dnia Dziecka”.

Przy pięknej słonecznej pogodzie – w cyrkowej scenerii milusińscy zabawiani byli przez barwny, roztańczony i rozśpiewany duet The Clown Circus Show Ruphert & Rico. Atrakcjami towarzyszącymi były m.in. stoiska: Policji, gdzie zapoznano dzieci ze sprzętem policyjnym i radiowozem oraz znakowano rowery przez pyrzyckich dzielnicowych; Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Pyrzycach, która promowała zdrowy styl życia „Trzymaj formę” i „Stop dopalaczom”; Szczecińskiej Izby Celnej, której przedstawiciele opowiadali o ginących gatunkach zwierząt; Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach, która zaprezentowała dwa wozy – podnośnik hydrauliczny z drabiną i samochód ratowniczo – gaśnicy. Miłą niespodzianką strażaków była fontanna piany i kurtyna wodna.

To był wyjątkowy, bo przedłużony, Dzień Dziecka. Zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń.

 

 

 

 

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum