godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

09.06.2017 - X Biegi Szafetowe w Żabowie

Przyjmując zaproszenie Przedszkola Publicznego w Żabowie do udziału w jubileuszowych X Biegach Sztafetowych Przedszkolaków, słoneczne piątkowe przedpołudnie grupa integracyjna spędziła bardzo aktywnie na boisku w Żabowie, wśród rówieśników z innych przedszkoli naszej gminy.

Celem organizacji zawodów było propagowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Bezkonkurencyjni okazali się gospodarze, a nasze przedszkolaki ukończyły swój bieg finałowy na V miejscu. Wszystkie Przedszkola otrzymały puchary, medale i pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum