godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

10.06.2017 - Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkie dzieci i rodziców oraz środowisko lokalne.

10 czerwca w ogrodzie przedszkolnym odbył się coroczny, XVIII już Festyn Rodzinny pod hasłem: ,,Afrykański ląd, daleko stąd”. Celem imprezy była wzajemna integracja oraz zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda nam sprzyjała i pomimo, że słonko tylko czasami wyglądało zza chmury, atmosfera była wspaniała. Fantastyczną zabawę zapewnił zespół artystyczny pod kierunkiem pana K. Gajewskiego, który zabrał wszystkich w podróż do Afryki.

Podczas festynu na dzieci czekało wiele atrakcji: zabawy ruchowe, sportowe, wspólne tańce, przejażdżki quadem, loteria fantowa, studio fryzur oraz malowanie na twarzy wybranego wzoru. Nie zabrakło stoisk dla małych i dużych łasuchów, gdzie ,,pod chmurką” można było kosztować m.in. wspaniałej grochówki, grillowanej karkówki czy kiełbaski oraz przygotowanych przez Rodziców pysznych ciast. Na festynie oprócz obecnych przedszkolaków bawili się również nasi absolwenci, którzy już uczą się w szkołach podstawowych, a także maluchy, które do placówki przyjdą tuż po wakacjach.

Dziękujemy Rodzicom ze wszystkich grup przedszkolnych za zaangażowanie, aktywną i otwartą postawę, życzliwość, zrozumienie oraz ofiarność. To dzięki Państwa pomocy udało nam się zorganizować tak miłą imprezę i zebrać środki finansowe, które z pewnością wzbogacą bazę naszej placówki.

 

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum