godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

21.06.2017 - Pożegnanie Przedszkola w grupie V

,,Bo czasy miodowe, powoli kończą się. I szkoła już do nas swe zaproszenie śle...” tak śpiewały dzieci z grupy integracyjnej z okazji Zakończenia Roku Przedszkolnego. 21 czerwca starszaki pożegnały przedszkole. Zaprezentowały inscenizację opowiadania Hanny Łochockiej pt. ,,Jak Wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek”, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Młodsze dzieci pożegnały swoich kolegów i koleżanki krótkim programem artystycznym.

W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni goście, rodzice i dyrekcja przedszkola docenili je gromkimi brawami. Uroczystość przebiegała w wesołej, ale też i pełnej wzruszeń atmosferze. Po części artystycznej Pani Dyrektor Anna Napiórkowska wszystkim podziękowała za współpracę, szczególnie Rodzicom, którzy pomagali w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych przedszkola. Dzieciom życzyła przyjemnych i słonecznych wakacji oraz sukcesów w szkole. Absolwentom wręczyła dyplomy, a przedstawiciele Rady Rodziców ufundowane prezenty. Za udział w katechezie pamiątkowe dyplomy naszym absolwentom wręczył również ks. Wojciech Mula. Uwieńczeniem spotkania był przepyszny pożegnalny tort, przygotowany przez mamę Michałka W.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za te wspaniałe lata, Rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

 

 

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum