godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

10 - 11.01.2018 - Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo uroczyście. Mimo, że za oknem zima, to w serduszkach przedszkolaków gorąco... Jest to bowiem najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem.

Tak też było w naszym przedszkolu, do którego licznie w dniach 10 – 11 stycznia przybyli nasi najukochańsi dziadkowie. Każda z grup przedszkolaków (II, IV i V) przedstawiła swój program artystyczny, w którym prezentowała swoje umiejętności aktorskie, wokalne, taneczne oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie prezentowały się na scenie. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.

Na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali własnoręcznie wykonanymi przez dzieci upominkami.

 

 

 

 

 

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum