godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

09.06.2018 Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkie dzieci i rodziców oraz środowisko lokalne.

W sobotę ogrodzie przedszkolnym odbył się coroczny, XIX już Festyn Rodzinny pod hasłem: „Piknik Country Show” Celem imprezy była wzajemna integracja oraz zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda nam dopisała, atmosfera była wspaniała, a najmłodsi bawili się wyśmienicie. Fantastyczną zabawę zapewnił zespół artystyczny pod kierunkiem pana K. Gajewskiego.

Podczas festynu na dzieci czekało wiele atrakcji: zabawy ruchowe, sportowe, wspólne tańce, studio fryzur, studio tatuażu oraz malowanie na twarzy wybranego wzoru. Nowością było malowanie farbami przez dzieci wybranych przez siebie figurek z gipsu, co cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Nie zabrakło stoisk dla małych i dużych łasuchów, gdzie ,,pod chmurką” można było kosztować m.in. wspaniałej grochówki, grillowanej karkówki, popcornu, waty cukrowej, kiełbaski jak również pysznych sałatek i przygotowanych przez Rodziców wyśmienitych ciast. Na festynie oprócz obecnych przedszkolaków bawili się również nasi absolwenci, którzy już uczą się w szkołach podstawowych, a także maluchy, które do placówki przyjdą tuż po wakacjach.

Dziękujemy Rodzicom ze wszystkich grup przedszkolnych za zaangażowanie, aktywną i otwartą postawę, życzliwość, zrozumienie oraz ofiarność. To dzięki Państwa pomocy udało nam się zorganizować tak miłą imprezę i zebrać środki finansowe, które z pewnością wzbogacą bazę naszej placówki.

 

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum