godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

Pożegnanie Pani Dyrektor

„Są chwile, co długo w pamięci zostają,

Choć czas upływa, nie przemijają.

Są też osoby, które poznane,

Nie będą nigdy już zapomniane”

W ubiegły czwartek  żegnaliśmy Panią Dyrektor Annę Napiórkowską, która kończy pracę zawodową, aby przejść na zasłużoną emeryturę. Dziękujemy Pani za wszystkie lata pracy, za troskę o dzieci,  cierpliwość, dobre rady i wielkie serce. Dziękujemy za trud jaki włożyła Pani w rozwój  naszego przedszkola. Życzymy, aby na emeryturze nie opuszczał Pani dobry humor, dopisywało zdrowie, by nadal otaczała Panią życzliwość ludzi i by nareszcie znalazła Pani czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań. Nie mówimy Pani „żegnaj”, mówimy „do widzenia”, bo mamy nadzieję , że będzie Pani częstym gościem w naszym przedszkolu.

 

 

 

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum