godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

21.10.2015 - Wizyta przedszkolaków z Goleniowa

W minioną środę gościliśmy w naszym przedszkolu dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola w Goleniowie. Dzieci poprzez wspólne zabawy integracyjne nawiązywały nowe znajomości, bawiły się podczas zabaw muzyczno - ruchowych, prezentowały piosenki, chętnie bawiły się w tak dużym gronie w sali przedszkolnej oraz w ogrodzie.

Goście zwiedzili naszą placówkę i wybrali się z nami na spacer ulicami naszego miasta. Choć słonko skryło się za chmurami, jesienna aura sprzyjała pieszym wycieczkom. A spacer wokół baszt i murów obronnych stał się jednym ze sposobów na zapoznanie naszych gości z miastem i jego historią. Na pożegnanie rówieśnicy obdarowali się upominkami a goście zaprosili nas do Goleniowa. Z pewnością wiosną nasze pięciolatki wybiorą się z wizytą do Goleniowa, gdzie zwiedzą lotnisko oraz przedszkole swoich kolegów. Dziękujemy za miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia...

 

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum