godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

Policja w przedszkolu

21 oraz 26 lutego do Naszego przedszkola z wizytą przybyła Pani policjantka z Komendy Policji w Pyrzycach. Tematem spotkania były zasady bezpiecznego korzystania z internetu. W spotkaniu brały udział dzieci z grupy III, IV i V. 

Dzieci przywitały gościa bardzo radośnie i z zainteresowaniem słuchały tego co mówi. Podczas spotkania przedszkolaki oglądały krótkie bajki, których główne bohaterki owce uczyły się bezpiecznego korzystania z internetu. Pani policjanta opowiadała o postępowaniu owiec w różnych sytuacjach, dając dzieciom możliwość oceny czy zachowywały się dobrze czy też niewłaściwie.

 W nagrodę za wzorowe zachowanie przedszkolaki otrzymały kolorowanki. Uzyskana wiedza na pewno Naszym przedszkolakom się przyda. Bardzo dziękujemy za wspaniałe i pełne atrakcji spotkanie.

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum