godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

03.04.2019 Grupa I włączyła się do akcji,,Cała Polska Czyta Dzieciom"

Rodzice z Grupy I aktywnie włączyli się w akcję ,,Cała Polska Czyta Dzieciom".

Coraz częściej odwiedzają nas rodzice, aby poczytać bajkę naszym przedszkolakom. 3 kwietnia odwiedziła nas  mama Ani. Dzieci z zainteresowaniem słuchały czytanej bajki, a na koniec zrobiły wspólnie z p.Kasią łódeczki, ze skorupki od orzecha w nawiązaniu do czytanej bajki "O wielorybie". Kolejną mamą która zawitała w nasze progi była mama Sebastiana. Pani Barbara  zaprezentowała nam dwie bajki-  ,, Lokomotywa'' i ,, Kopciuszek''. Piętnastego kwietnia do naszego przedszkola przyszła Pani Wioletta Stępień, aby przedstawić dzieciom bajkę "Słoń Trąbalski". W maju grupę I odwiedziła mama Huberta, Pani Agnieszka Król-Krygier, która zaprezentowała znanego i lubianego bohatera dzieci- krecika w bajce pt. ,, Krecik na łące''.

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum