godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

28.05.2019 Warsztaty z okazji Dnia Mamy i Taty w grupie V

We wtorek 28 maja odbyły się w grupie V warsztaty z okazji Dnia Mamy i Taty. Mile spędzony czas stał się okazją do wspólnej zabawy i wyrażenia przez dzieci wdzięczności za rodzicielską pomoc, trud, dobre słowo oraz miłość, której nic nie zastąpi.

Oprócz wspaniałych występów, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne, nie zabrakło różnorodnych zabaw muzyczno – ruchowych oraz konkursów dla dzieci, mamy i taty. W swoich zadaniach mamy wykazywały się głównie sprawnością zmysłów i umysłów, natomiast konkursy dla tatusiów wymagały większej precyzji i sprawności ruchowej. Na twarzach dzieci zauważyć można było tylko jedno – szczęście i radość płynąca ze wspólnej zabawy z mama i tatą.

Po zakończonym programie artystycznym dzieci rozwiązały zaszyfrowane hasło, odkrywając w ten sposób małą galerię z własnoręcznie wykonanymi portretami swoich rodziców. Na pamiątkę spotkania goście zostali obdarowani licznymi upominkami przygotowanymi przez dzieci. To był pracowity dzień, ale przede wszystkim radosny, pełen miłej zabawy i pozytywnych przeżyć.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie i aktywny udział.

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum