godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

31.05.2019 Dzień Dziecka w przedszkolu

Święto, które przypada na początku czerwca jest ulubionym dniem u wszystkich dzieci, a  w naszym przedszkolu Dzień Dziecka odbył się 31 maja, który od rana był pełen wrażeń.

Na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Tuż po śniadaniu wszystkie dzieci zostały zaproszone na salę gimnastyczną, gdzie obejrzały przedstawienie muzyczne pt."Rzepka" w wykonaniu pań z przedszkola oraz gościnnie wystąpiła p.Elwira- mama Marcela z grupy IV. Było to wyjątkowe, zaskakujące, pełne humoru i muzyki przedstawienie, inne niż wszystkie, które dotąd widziały dzieci na tej scenie. Panie wykazały się ogromnym talentem aktorskim, a widownia reagowała bardzo żywiołowo. Występ był nagrodzony wielkimi brawami. Druga część święta dzieci odbyła się w ogrodzie przedszkolnym. Po zjedzeniu pysznych lodów, był czas na zabawę, m.in. puszczanie baniek mydlanych, łowienie rybek, zabawy hula-hop, skaczące duże piłki. Chłopcom ogromną uciechę sprawiły bramki piłkarskie, do których strzelali gole. Naszych przedszkolaków odwiedziła też Pyrzycka Policja. Można było przymierzyć akcesoria policyjne, posiedzieć w radiowozach policyjnych czy porozmawiać przez krótkofalówkę. Niestety nie odwiedził nas pies policyjny, gdyż zachorował. Spotkamy się z nim innym razem. Wielką niespodziankę dzieciom sprawił również tata Darii z grupy IV, pan Piotr Żurek, który zainstalował w sali matę interaktywną z różnymi grami dla przedszkolaków. Mata cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci mogły sprawdzić swoją sprawność fizyczną i szybkość reakcji. Był to radosny, pełen wrażeń dzień dla wszystkich naszych przedszkolaków, co widać było po ich roześmianych buziach. Za pomoc przy organizacji Dnia Dziecka dziękujemy p.Elwirze Górnej, p. Piotrowi Żurkowi oraz Policji w Pyrzycach. 

 

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum