godo

Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

DNI ADAPTACYJNE

Znalezione obrazy dla zapytania DNI ADAPTACYJNE W PRZEDSZKOLU ogłoszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które od 1 września 2019 roku rozpoczną edukację przedszkolną, wraz z opiekunami na zajęcia adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu w dniach 28.08.2019 r. - 30.08.2019 r. w godzinach 10:00 - 12:00.

Celem zajęć adaptacyjnych w przedszkolu jest ułatwienie maluchowi bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej. Podczas zajęć dzieci poznają przedszkole, nauczycielki i personel przedszkola. Uczestniczyć będą w zajęciach ruchowych oraz zabawach integracyjnych. Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem, bez stresu i płaczu przychodziły do naszego przedszkola.

Serdecznie zapraszamy!

 

  • DSC06478.JPG
  • DSC06480.JPG
  • DSC06484.JPG
  • DSC06492.JPG


Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak

postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

                                                                       

                                                                                              Robert Fulghum