Studio tatuażu w Warszawie 
Kategorie:

Studio tatuażu w Warszawie 

W naszym studio tatuażu w Warszawie możesz liczyć na dekoracyjną modyfikację skóry o dowolnym stopniu skomplikowania i stylu. Specjaliści postawili sobie za cel podkreślenie indywidualności i oryginalności każdego klienta i są gotowi zastosować w tym celu wiele metod. Tatuaże są zawsze popularnym i trafnym sposobem wyrażania siebie. Kontakt z nami gwarantuje, że wysokiej jakości obraz o dowolnym stopniu złożoności zostanie naniesiony na Twoje ciało i będzie całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Tatuator wykonuje swoją pracę korzystając z gotowych rysunków z katalogu lub według narysowanego od podstaw szkicu. Druga opcja jest idealna dla osób, które wyobrażają sobie swój przyszły tatuaż, nadają mu określone znaczenie i symbolikę.

Studio tatuażu w Warszawie spełnia fantazje i kreatywne pomysły

W dzisiejszych czasach tatuaż to jeden ze sposobów na wyrażenie swojego – ja, podkreślenie oryginalności. Czy zdecydowałeś się zrobić sobie tatuaż? Dobrze, kilka wskazówek nie zaszkodzi:

  • Po pierwsze, musisz zrozumieć, że nie ma tymczasowych tatuaży, więc wybór rysunku musi być świadomy. Nowoczesne technologie umożliwiają wydobycie wzoru, ale jest mało prawdopodobne, że uda się przywrócić pierwotny stan skóry. Porada mistrza tatuażu będzie bardzo pomocna.
  • Po drugie, każdy tatuator ma swoje własne osiągnięcia twórcze, style, które opanował do perfekcji. Dlatego jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, gdzie zrobić tatuaż, przyjdź do naszego studia tatuażu w Warszawie i zapoznaj się z pracami naszych mistrzów, którzy są prawdziwymi artystami. Przełożą oni pomysł na rysunek na Twoim ciele.

Dlaczego warto wybrać nasze studio tatuażu w Warszawie?

Komfortowe i absolutnie bezpieczne warunki. Uzyskujesz wstępną konsultację, zapoznajesz się z portfolio mistrzów, przeglądasz katalogi szkiców, otrzymasz informacje na temat stosowanych materiałów i narzędzi, metod sterylizacji i zadajesz interesujące Ciebie pytania. Nasz salon tatuażu w Warszawie gwarantuje sterylność i bezpieczeństwo. Tatuatorzy używają wyłącznie atestowanego sprzętu i jednorazowych materiałów eksploatacyjnych (igły do tatuażu, czapki, pigmenty, rękawiczki itp.). Całe narzędzie, w tym uchwyty do maszynek do tatuażu poddawane są wstępnemu czyszczeniu, a także obróbce parowej i cieplnej w specjalnym sprzęcie tzn. autoklawie parowym, w którym giną wszystkie bakterie i drobnoustroje.

Tatuatorzy ze studia tatuażu w Warszawie pracują we wszystkich możliwych stylach i kierunkach, w tym:

Grafika

Styl graficzny jest złożony, zawiera fabuły umieszczane na ludzkiej skórze. Wymaga od mistrza wykonania pracy, z uwzględnieniem subtelności i niuansów związanych z grafiką. Co można przedstawić na ludzkim ciele? Ptaki (orły, wrony, sowy) owady, rośliny (w szczególności kwiaty lub drzewa), zwierzęta (lisy, wilki, węże), rzadziej wizerunki ludzi, ewentualnie w maskach, czaszki i szkielety. Wielu obrazom towarzyszą różne kształty graficzne – jeden lub więcej: trójkąty, romby, sześciokąty itp.

Dotwork

Rysunki do noszenia wykonane w stylu dotwork wyróżniają się oryginalnością i niepowtarzalnością. Jego cechą jest wykorzystanie technologii kropek podczas tworzenia tatuażu, wyjątkiem mogą być niektóre linie, które sprawiają, że pewna część rysunku jest bardziej kontrastowa. Co więcej, mały rozmiar nie może oddać całego uroku i wyrazić intencji mistrza. W tym stylu pracują tylko wysokiej klasy tatuatorzy zatrudnieni w naszym salonie tatuażu w Warszawie. A to ze względu na złożoność kompozycji i oryginalność metody nakładania obrazu do noszenia;

Realizm

Ten styl istnieje już od ponad stu lat. I przez cały ten czas nie stracił popularności, wręcz przeciwnie uważa się, że nosiciel obrazu wykonanego w tym stylu ma dobry gust artystyczny. Każda praca wykonana w naszym studiu tatuażu w Warszawie jest rodzajem arcydzieła, obrazem mistrza. Często w tym stylu przedstawiają portrety bliskich lub sławnych ludzi, ich idoli. Często można znaleźć rysunek części twarzy, na przykład oczu. Przedstawiają również różne zwierzęta, krajobrazy, podwodny świat, reprodukcje słynnych obrazów itp. Najważniejsze, że obraz jest realistyczny.

Blackwork

Studio tatuażu w Warszawie Mistrzowie w swoich pracach wykorzystują motywy etniczne, geometryczne kształty i czarny kolor. Ci, którzy zdecydują się na tatuaż w tym stylu, mogą podkreślić swoją odmienność. Aby uzyskać większy efekt, czasami zamalowuje się całe partie ciała – ramię, szyja, plecy. Aby pokazać całe piękno ornamentu, tatuator w Warszawie stosuje dużą objętość. Często takie rysunki są wybierane w celu ukrycia nieudanego lub znudzonego tatuażu. Rysowanie w stylu blackwork to nie tylko nakładanie czarnej farby na dużą powierzchnię ciała. Z reguły zawiera figury geometryczne, ozdobny ornament. Mistrz wykorzystuje objętość i dynamikę bryły, minimalizm i konflikt tonów: ostre przejście od ciemności do światła. Kompozycja wygląda lepiej, jeśli wypełniony na czarno obszar skóry jest obramowany ostrymi i półkolistymi liniami.

Nasze studio tatuażu w Warszawie pomoże Ci dokonać wyboru i wykonać tatuaż według szkicu, który zaprojektujemy indywidualnie dla Ciebie. Mistrzowie nie tylko nakładają wzór na ciało, spełniając życzenia klienta, robią to z miłością do swojego zawodu, artystycznie, zawsze podchodzą do pracy w sposób oryginalny i kreatywny. Powierz stworzenie małego arcydzieła na swoim ciele mistrzom naszego studia. Czu to prawda, że nie da się osiągnąć ideału? Nasze studio tatuażu daje Ci perfekcję kształtów, linii i obrazów. Interesuje Cię jak szacowany jest koszt tatuażu? Zależy on od czasu i materiałów eksploatacyjnych spędzonych przez mistrza w pracy.